Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.     

 

ZASADY REKRUTACJI DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO, PUNKTU PRZEDSZKOLEGO ORAZ KLASY 1 SZKOŁY PODSTAWOWEJ W PRZEBRODZIE W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO ORAZ PUNKTU PRZEDSZKOLEGO  NA ROK SZKOLNY 2019/2020


 

Lista dzieci zakwalifikowanych do Oddziału Przedszkolnego
w Szkole Podstawowej im. II Pułku Ułanów Grochowskich w Przebrodzie
rok szkolny 2019/2020

 1. Julian Kalinko
 2. Miłosz Kamiński
 3. Martyna Grygo
 4. Julian Skorupski
 5. Dawid Górski
 6. Dagmara Górska
 7. Wiktoria Krzywicka
 8. Filip Domel
 9. Grzegorz Bogdan
 10. Łucja Lubańska
 11. Hubert Pietrewicz
 12. Lena Opanowska
 13. Miłosz Andryszczyk
 14. Marcel Kossakowski
 15. Kamil Aleksa
 16. Emilia Aleksa

 


 

Lista dzieci zakwalifikowanych do Punktu Przedszkolnego w Przebrodzie 
przy Szkole Podstawowej im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Przebrodzie 
rok szkolny 2019/2020

 1. Amelia Konopko
 2. Gabriela Poulakowska
 3. Aniela Krzesicka
 4. Igor Niedziejko
 5. Milena Pastuch
 6. Inga Szydłowska
 7. Roman Serafin
 8. Tomasz Czajkowski
 9. Julia Krzesicka

Uwaga!
Rodzice dzieci zakwalifikowanych do Punktu Przedszkolnego w terminie od 17 kwietnia 2019 roku do 24 kwietnia 2019 roku zobowiązani są do potwierdzenia woli przyjęcia dziecka w postaci pisemnego oświadczenia. Nie złożenie w danym terminie oświadczenia oznacza rezygnację z przyjęcia dziecka do przedszkola.

 


Lista rezerwowa dzieci do Punktu Przedszkolnego w Przebrodzie zorganizowanego
przy Szkole Podstawowej im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Przebrodzie 
rok szkolny 2019/2020


 1. Jakub Dyczewski
 2. Paulina Biłda
 3. Martyna Krzywicka
 4. Natalia Pułtorak
 5. Przemysław Buczyński
 6. Mikołaj Buczyński

 


 

Lista dzieci zakwalifikowanych do Punktu Przedszkolnego w Turówce Nowej
zorganizowanego przy Szkole Podstawowej im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Przebrodzie
rok szkolny 2019/2020


 1. Aleksandra Górska
 2. Zuzanna Sapieszko
 3. Ignacy Buczyński
 4. Antoni Buczyński
 5. Dawid Krzesicki
 6. Kacper Chomicz

Uwaga!
Rodzice dzieci zakwalifikowanych do Punktu Przedszkolnego w terminie od 17 kwietnia 2019 roku do 24 kwietnia 2019 roku zobowiązani są do potwierdzenia woli przyjęcia dziecka w postaci pisemnego oświadczenia. Nie złożenie w danym terminie oświadczenia oznacza rezygnację z przyjęcia dziecka do przedszkola.


 

 

- Rekrutacja do przedszkola i oddziału przedszkolnego (pdf)

- Zarządzenie Nr 18 (pdf)

- Załącznik nr 1 do Zarządzenia Nr 18 (pdf)

- Załącznik nr 2 do Zarządzenia Nr 18 (pdf)

- Wniosek o przyjęcie dziecka do punktu przedszkolnego/oddziału przedszkolnego (pdf)

- Oświadczenie rodziców o dacie urodzenia kandydata objętego wychowaniem przedszkolnym (pdf)

 


 

- Rekrutacja do klas I (pdf)

- Zarządzenie Nr 19 (pdf)

- Załącznik nr 1 do Zarządzenia Nr 19 (pdf)

- Załącznik nr 2 do Zarządzenia nr 19 (pdf)

- Oświadczenie o rekrutacji do klasy I SP (pdf)

- Oświadczenie do wniosku rekrutacyjnego do klasy I SP (pdf)

- Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy I SP

- Wniosek o przyjęcie ucznia spoza obwodu SP

 


PRZEGLĄD ARTYKUŁÓW Z KATEGORII PEDAGOG

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
Prev Next

MAMO, NIE KRZYCZ NA MNIE

"Mamo, nie krzycz na mnie". O destrukcyjnym wpływie krzyku Dlaczego krzyczymy na dzieci? Zwykle ma to miejsce, kiedy maluch czymś nas zdenerwuje - nie posprząta zabawek, nie chce się ubierać, kłóci...

JAK SPRAWIĆ, BY DZIECKO CIĘ SŁUCHAŁO?

Poznaj 12 skutecznych sposobów  i  5, które zupełnie nie działają Jako rodzice doskonale wiemy, że zachowanie dziecka bywa czasem trudne do zniesienia (może nawet częściej niż czasem). Dzieci bywają uparte, wolą...

WCZESNA POMOC SZANSĄ DLA NAJMŁODSZYCH

Wczesna pomoc szansą dla najmłodszych Decyzją Prezydenta Miasta Suwałk w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej został uruchomiony program „Prowadzenie kampanii informacyjnej, zwiększającej świadomość rodziców w zakresie wykrywania nieprawidłowości w rozwoju dzieci”. Ma on pomóc...

OGLĄDANIE TELEWIZJI

6 POWODÓW BY OGRANICZYĆ OGLĄDANIE TELEWIZJI OBNIŻA AKTYWNOŚĆ UMYSŁOWĄ.     Psychologowie udowodnili, że kilkugodzinne wpatrywanie się w ekran wprowadza w stan złudnego odprężenia i lekkiej hipnozy. Aktywność umysłowa jest wtedy niższa niż normalnie. Z...

NASZE DZIECI

CO MOŻEMY ZROBIĆ, BY NASZE DZIECI DOBRZE SIĘ ROZWIJAŁY I RADZIŁY SOBIE ZORAZ LEPIEJ   Często nagradzaj dziecko – uśmiechem, gestem, słowem ale też wyznaczaj granice – mów, na co się nie...

POMOCY !!!

Gdzie szukać pomocy:     Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Suwałkach, ul. Mickiewicza 1 tel. 87 5628001, www.um.suwalki.pl Poradnia Uzależnienia i Współuzależnienia od Alkoholu w Suwałkach, ul. Reja 67 A tel. 87 5626459, www.spspzoz.pl Poradnia Terapii...

JAK MOTYWOWAĆ DZIECI

MOTYWOWANIE DZIECI DO DZIAŁANIA Większość z rodziców marzy, aby jego dziecko wyrosło na dobrego, mądrego człowieka, który nie tylko da sobie radę w życiu, ale również zaspokoi własne potrzeby i sprosta...

PPP - OFERTA DLA RODZICÓW

Oferta poradni dla Rodziców w II semestrze roku szkolnego 2013/2014   Szkoła dla Rodziców- warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców   Grupa wsparcia dla rodziców, którzy ukończyli warsztaty "Szkoła dla Rodziców"   Wychowanie bez klapsa- zajęcia dla...

JAK BYĆ LUBIANYM

Jak być lubianym? Być lubianym znaczy niejednokrotnie być szczęśliwym, ponieważ osoby nie cieszące się sympatią otocznia nie mogą liczyć na pomoc, na dobra radę czy uśmiech w trudnej chwili. Omijają je...

DOPALACZE

Dopalacze CO   TO   SĄ   DOPALACZE ? KILKA   ISTOTNYCH   INFORMACJI   NA   ICH   TEMAT Ostatnio w prasie i w TV pojawiło się wiele doniesień na temat tzw. ,,dopalaczy”   Czy jednak naprawdę wiadomo co to są dopalacze? Terminu...

INTERNET I DZIECI

Internet w wychowaniu dziecka. Media w wychowaniu są potrzebne, lecz nie są niezbędne. Jeśli kto mówi, że media są zagrożeniem w wychowaniu, to należy sprostować: zagrożeniem jest człowiek, który w sposób niewłaściwy...

PPP - RODZICE SP

Dla rodziców - Szkoła podstawowa Wykłady i prelekcje   temat osoby prowadzące Prawidłowa mowa warunkiem sukcesów w nauce. Maria Sadowska Wpływ zaburzeń mowy na trudności szkolne dziecka. Mirosława Sielicka Co powinno niepokoić w wymowie dziecka - czyli kiedy udać...

PRZYKAZANIA PRZYJACIÓŁKI

Prawdziwa przyjaciółka   Co powinna a czego nie powinna robić prawdziwa przyjaciółka? 9 przykazań przyjaciółki: 1. Będzie wspierała Cię w dążeniu do celów, nie powie Ci, że się nie nadajesz do niczego,...

PRZEZIĘBIENIE

Co robić, gdy bierze cię przeziębienie   Gdy tylko zauważysz u siebie pierwsze objawy przeziębienia, zacznij działać. Na szczęście przeziębienie rozwija się powoli, gdy zatem szybko wkroczysz do akcji, możesz mu zaradzić.  ...

PPP - RODZICE GIMNAZJALISTÓW

Dla rodziców - Gimnazjum Wykłady i prelekcje   temat osoby prowadzące Zagrożenie narkomanią wśród uczniów Barbara Jurewicz Choroby i zaburzenia psychiczne u dzieci i młodzieży. Anna Cieślukowska Uzależnienie od komputera wśród dzieci i młodzieży. Magdalena Kościesza Problemy okresu dorastania. Barbara Leśniewska-Gawryś Moje dziecko...

PRACA DOMOWA

CZY POMAGAĆ W ODRABIANIU LEKCJI?     Z DZIECKIEM, A NIE ZA DZIECKO Łatwiej jest w kilka minut odrobić lekcje za dziecko, niż siedzieć z nim przy biurku i tracić cenny czas na wyjaśnienia....