Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.     

 

Drodzy Uczniowie
Szanowni Rodzice i Opiekunowie

  Egzamin ósmoklasisty potrwa od 16 czerwca do 18 czerwca 2020 r. Termin dodatkowy odbędzie się od 7 lipca do 9 lipca 2020 r. Wyniki egzaminu zostaną ogłoszone dnia 31 lipca 2020 r.

   Szczegółowe informacje dotyczące zasad przeprowadzenia egzaminu przekazane zostaną przez p. Agnieszkę Kalinowską.

   Projekt rozporządzenia przewiduje, że od 25 maja 2020 r. uczniom klasy ósmej szkoły podstawowej zapewnia się konsultacje z nauczycielami prowadzącymi zajęcia, w szczególności z przedmiotów objętych egzaminem ósmoklasisty (harmonogram spotkań poniżej).

   Od dnia 1 czerwca uczniom klas IV – VII szkoły podstawowej zapewnia się konsultacje   z nauczycielami prowadzącymi zajęcia edukacyjne.

   Nauczanie zdalne odbywać się będzie niezależnie od konsultacji wg dotychczasowego planu.

   Kształcenie na odległość przedłużone zostało do dnia 26 czerwca 2020 r.

 


PROCEDURY PRZEBYWANIA UCZNIÓW W SZKOLE PODCZAS KONSULTACJI

 

 1. Na konsultację uczeń umawia się wcześniej z nauczycielem.
 2. Uczeń na spotkanie przychodzi w maseczce. Po wejściu do szkoły dezynfekuje ręce.
 3. Przechodzi do wskazanej klasy, zachowując bezpieczną odległość (2m) zajmuje wskazaną przez nauczyciela ławkę.
 4. Po zakończonym spotkaniu uczeń niezwłocznie opuszcza szkołę.
 5. Dowóz i odbiór uczniów we własnym zakresie.


 

HARMONOGRAM KONSULTACJI

1/ Agnieszka Kalinowska

- wtorek, środa, czwartek – godz. 11:00 – 14:00

2/ Justyna Kalinowska

- poniedziałek, ,środa – godz. 11:00 – 14:00

- wtorek – godz. 11:30 – 14:30

3/ Anna Ciszewska

- wtorek, środa, czwartek – godz. 11:00 – 14:00

4/ Beata Birkos

- czwartek – godz. 12:00 – 14:00

5/ Paweł Mackiewicz

- wtorek – godz. 11:00 – 13:00

6/ Elżbieta Makarewicz

- czwartek – godz. 11:00 – 14:00

7/ Henryka Klimach

- wtorek – godz. 11:30 – 14:30

8/ Izabela Gałażewska

- piątek – godz. 11:00 – 12:00

9/ Janusz Masłowski

- wtorek, czwartek – godz. 11:00 – 13:00

10/ Rafał Tomaszewski

- czwartek – godz. 9:00 – 10:30

11/ Danuta Juszkiewicz

- wtorek – godz. 12:00 – 13:00

12/ Justyna Sobińska

- piatek – godz. 11:30 – 12:30

13/ Agnieszka Serafin

- poniedziałek – godz. 11:00 – 12:00

 

                                                                                                                                 Dyrektor Szkoły

mgr Zdzisława Milewska

PRZEGLĄD ARTYKUŁÓW Z KATEGORII PEDAGOG

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
Prev Next

MAMO, NIE KRZYCZ NA MNIE

"Mamo, nie krzycz na mnie". O destrukcyjnym wpływie krzyku Dlaczego krzyczymy na dzieci? Zwykle ma to miejsce, kiedy maluch czymś nas zdenerwuje - nie posprząta zabawek, nie chce się ubierać, kłóci...

JAK SPRAWIĆ, BY DZIECKO CIĘ SŁUCHAŁO?

Poznaj 12 skutecznych sposobów  i  5, które zupełnie nie działają Jako rodzice doskonale wiemy, że zachowanie dziecka bywa czasem trudne do zniesienia (może nawet częściej niż czasem). Dzieci bywają uparte, wolą...

WCZESNA POMOC SZANSĄ DLA NAJMŁODSZYCH

Wczesna pomoc szansą dla najmłodszych Decyzją Prezydenta Miasta Suwałk w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej został uruchomiony program „Prowadzenie kampanii informacyjnej, zwiększającej świadomość rodziców w zakresie wykrywania nieprawidłowości w rozwoju dzieci”. Ma on pomóc...

JAK MOTYWOWAĆ DZIECI

MOTYWOWANIE DZIECI DO DZIAŁANIA Większość z rodziców marzy, aby jego dziecko wyrosło na dobrego, mądrego człowieka, który nie tylko da sobie radę w życiu, ale również zaspokoi własne potrzeby i sprosta...

PPP - DZIECI I MŁODZIEŻ

Pomóżmy dzieciom, by każde z nich stało się tym, kim stać się może” J. Korczak   Oferta zajęć grupowych na terenie Poradni w II semestrze roku szkolnego 2013/2014   Dla dzieci i młodzieży: Kształtowanie kompetencji...

INTERNET I DZIECI

Internet w wychowaniu dziecka. Media w wychowaniu są potrzebne, lecz nie są niezbędne. Jeśli kto mówi, że media są zagrożeniem w wychowaniu, to należy sprostować: zagrożeniem jest człowiek, który w sposób niewłaściwy...

PPP - OFERTA DLA RODZICÓW

Oferta poradni dla Rodziców w II semestrze roku szkolnego 2013/2014   Szkoła dla Rodziców- warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców   Grupa wsparcia dla rodziców, którzy ukończyli warsztaty "Szkoła dla Rodziców"   Wychowanie bez klapsa- zajęcia dla...

DIETA NA PAMIĘĆ

  Dieta na lepszą pamięć   Czy wiesz, że to co jesz ma wpływ na twoją pamięć? To prawda! To, co jemy, ma bezpośredni wpływ na naszą pamięć. Dlatego też powinnyśmy odpowiednio...

PPP - RODZICE GIMNAZJALISTÓW

Dla rodziców - Gimnazjum Wykłady i prelekcje   temat osoby prowadzące Zagrożenie narkomanią wśród uczniów Barbara Jurewicz Choroby i zaburzenia psychiczne u dzieci i młodzieży. Anna Cieślukowska Uzależnienie od komputera wśród dzieci i młodzieży. Magdalena Kościesza Problemy okresu dorastania. Barbara Leśniewska-Gawryś Moje dziecko...

JAK BYĆ LUBIANYM

Jak być lubianym? Być lubianym znaczy niejednokrotnie być szczęśliwym, ponieważ osoby nie cieszące się sympatią otocznia nie mogą liczyć na pomoc, na dobra radę czy uśmiech w trudnej chwili. Omijają je...

POMOCY !!!

Gdzie szukać pomocy:     Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Suwałkach, ul. Mickiewicza 1 tel. 87 5628001, www.um.suwalki.pl Poradnia Uzależnienia i Współuzależnienia od Alkoholu w Suwałkach, ul. Reja 67 A tel. 87 5626459, www.spspzoz.pl Poradnia Terapii...

DOPALACZE

Dopalacze CO   TO   SĄ   DOPALACZE ? KILKA   ISTOTNYCH   INFORMACJI   NA   ICH   TEMAT Ostatnio w prasie i w TV pojawiło się wiele doniesień na temat tzw. ,,dopalaczy”   Czy jednak naprawdę wiadomo co to są dopalacze? Terminu...

HIGIENA OSOBISTA

Pot   Pot-nasz wróg! Jak zawsze być i czuć się świeżo? Sprawdź! Dbaj o higienę Myj się dwa razy dziennie- rano i wieczorem. Jeżeli należysz do osób z nadmierną potliwością rób to nawet...

CIEKAWE STRONY WWW

Ciekawe strony www www.parpa.pl/ Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych     www.alkoholizm.akcjasos.pl/ Ośrodek Pomocy Psychologicznej VeraVita

POMOC PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA

  Pomoc psychologiczno-pedagogiczna "Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla wielu ludzi jesteś całym światem" Gabriel Garcia Marquez   Podpisane przez Ministra Edukacji Narodowej w dniu 17 listopada 2010r. nowe rozporządzenie...

PRACA DOMOWA

CZY POMAGAĆ W ODRABIANIU LEKCJI?     Z DZIECKIEM, A NIE ZA DZIECKO Łatwiej jest w kilka minut odrobić lekcje za dziecko, niż siedzieć z nim przy biurku i tracić cenny czas na wyjaśnienia....